Titan EcoSafe ESLP1200 Compact Bunded Tank
  • Capacity: 1200L (264gal)
  • Length: 1800mm
  • Width: 1200mm
  • Height: 960mm
  • Footprint: 1705mm x 1200mm
  • Weight: 130kg
  • Supplied with Watchman Sonic Advanced Tank Pack.
  • Price includes delivery (see description for exclusions)
In Stock
Sku:Titan ESLP1200
<i class="pe-7s-refresh-2"></i><span class="ts-tooltip button-tooltip">Compare</span>
FREE Watchman Sonic Advanced Tank Pack included!
  • Compact Model – low profile space saving design
  • Easy Installation – quick installation requiring fewer concrete slabs (12x 600mmx600mm)